برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

لیست قیمت پمپ خانگی الکتروژن

1محیطیKPM500/5اسب68دستگاه14,800,000
2محیطیKPM1001اسب56دستگاه23,000,000
3بشقابیCM1001اسب56دستگاه29,000,000
4جتیCAM1001اسب27دستگاه31,000,000
5دو پروانهCB2102اسب24دستگاه67,000,000
6دو پروانهCBT2102اسب سه فاز24دستگاه65,000,000
7ژن کنترلGenControl1/5اسب8دستگاه5,600,000

قیمت پمپ خانگی و انواع آن

پمپ آب، جهت تقویت فشار آب و یا در راستای بالا بردن فشار آب از دستگاهی به نام پمپ آب یا همان موتور پمپ آب خانگی استفاده می شود.

پمپ آپارتمانی و یا همان پمپ آب منازل بسته به نیاز مشتری در انواع و کاربری های متعدد به مشتریان ارائه می گردد، انواع این محصول عبارتند از:

  • بوستر پمپ خانگی
  • پمپ آب جتی
  • پمپ سانتریفیوژ
  • پمپ آب بشقابی
  • با مخزن انبساط یا منبع تحت فشار
  • پمپ خانگی با کلید اتوماتیک

گروه صنعتی پاسارگاد صنعت گلچینی از برترین و بهترین مارک پمپ آب، ارزان ترین و با کیفیت ترین پمپ تقویت فشار را به مشتریان ارائه می نماید. گاها مشاهده گردیده که مشتریان به دلیل فضای کم به دنبال پمپ آب کوچک می گردند و بدون توجه به نیاز های خود اقدام به تهیه پمپ با سایز کوچک می گردند، پیشنهاد می شود تا حد امکان ابتدا در صدد رفع نیازهای خود باشید تا ابعاد پمپ، بسیاری از مشتریان پس از تهیه پمپ آب کوچک با مشکلات عدیده ای در زمینه رفع نیازهای خود می گردند.

پمپ آب خانگی نیم اسب بخار

این نوع از پمپ‌های خانگی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با تولید توانی معادل نیم اسب بخار، بتوانند آب را به اندازه ۴۰ متر جابه‌جا کنند‌. به طور کلی سطح صدای تولید شده توسط این دستگاه‌ها بسیار پایین است. اکثر طراحان با توجه به سیستم انتقال حرارت و نوع سیم پیچی به کار رفته در این پمپ‌ها توصیه می‌کنند؛ به جهت افزایش طول عمر پمپ خانگی نیم اسب بخار، بهتر است از آنها به‌طور دائم استفاده نشود.

پمپ آب بشقابی یک اسب بخار

نوع دیگری از پمپ‌های رایج در بازار، پمپ آب بشقابی است. این پمپ‌ها جزء پمپ‌های تک پروانه‌ای هستند که برای جابه‌جایی آب در ارتفاع، مورد استفاده قرار می‌گیرند. پمپ آب بشقابی یک اسب بخار در سری‌‌های PM، CM و CAM تولید می‌شوند. با توجه به توان این پمپ‌ها می‌توان گفت آنها قادرند آب را تا طبقه سوم منازل مسکونی جابه‌جا کنند. به طور کلی هر چه توان و تعداد پره‌های این پمپ‌های خانگی بیشتر شود، ارتفاعی که توسط آنها پوشش داده می‌شود نیز بیشتر خواهد شد.

پمپ آب جتی یک اسب بخار

پمپ‌های جتی جزو پمپ‌های چرخشی هستند و هواگیری مناسبی دارند. این مدل تولید صدای اندکی داشته و برای آنکه بتواند فشار آب موجود در سیستم را افزایش دهد در قسمت مکش پمپ، خلاء ایجاد می‌کند.

پمپ آب خانگی دو پروانه‌ای

این گروه، یکی دیگر از پمپ‌هایی هستند که در ساختمان و منازل مسکونی استفاده زیادی دارند. دلیل استفاده زیاد از پمپ‌های دو پروانه‌ای، قابلیت‌های بالای آنهاست. در این مدل دو پروانه در مقابل یکدیگر به چرخش درآمده و فشار آب را افزایش می‌دهند. پمپ دو پروانه‌ای معمولا هد زیادی دارد و قادر است ساختمان‌های مرتفع را به راحتی آبرسانی کند. به علاوه آنکه می‌تواند آب را با دمای ۵ تا ۵۰ درجه سانتی‌گراد بدون هیچ مشکلی جابه‌جا کند.

خرید پمپ آب خانگی از میان بهترین برندها

در این صفحه، شما می‌توانید قیمت انواع پمپ آب خانگی را مشاهده و مدل‌های مورد نظرتان را به طور دقیق بررسی کنید. حق انتخاب از میان بیش از ۲۰۰ مدل پمپ آب خانگی کمک می‌کند تا انتخاب مطمئن‌تری با توجه به نیاز خود داشته باشید.