فروشگاه پاسارگاد صنعت
فروشگاه پاسارگاد صنعت

محصولات: پمپ آب خانگی

انواع پمپ آب خانگی با قیمت مناسب و گارانتی

پمپ آب خانگی آب مایع اساسی ومورد نیاز بشر است و از گذشته تا کنون انسان به دنبال ایده ای است که به راحتی و در کسری از ثانیه بتواند از این مایع گرانبها استفاده کند.

مدت زمان استفاده از پمپ ها به ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد برمی گردد، اولین وسیله انتقال آب یک تیرچوبی بوده که به انتهای آن یک ظرف مانند چتر متصل بوده است.

یونانیان در اختراع پمپ آب و استفاده از آن در صدر اول قرار داشتند ، اختراع یونانیان به عنوان اصل بنیادین سیستم های اهرمی اختراع آب ثابت بود تا اینکه سیستم جدیدی توسط ارشمیدس اختراع شد که مهم ترین اختراع مکانیک در جهان باستان بود، این اختراع مکانیکی  معروف  به پیچ ارشمیدس که عملکرد بسیارآسان و کاربردی داشت.

پمپ آب خانگی از پر کاربرد ترین وسایلی است که این روزها در سیستم های آبرسانی منازل مورد استفاده قرار می گیرند . در این مقاله سعی کردیم تا انواع مختلف پمپ های خانگی را مرور کنیم.

نتیجه مطالب گفته شده این بود متوجه بشوید که پمپ آب از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار می گرفتند تغییری که در پمپ آب ایجاد شده است تغییردر نحوه عملکرد آنها از گذشته تا به امروز می باشد ،نیروی محرکه پمپ ها در ابتدا حیوانات ، انسان ها بوده است و بعد ازآن از آب و باد استفاده می شد در حال حاضر نیروی محرکه پمپ الکتروموتور و توربین بخار می باشد.