محصولات جمکو jemco

جمکو

یکی از برندهای معتبر ایرانی که در سال ۱۳۶۹ با هدف عدم وابستگی به محصولات خارجی، فعالیت خود را آغاز کرد.

جمکو یکی از برندهای معتبر ایرانی است که در حوزه تولید ماشین‌های الکتریکی و الکتروموتور‌ها فعالیت پر رنگی در بازارهای داخل دارد. شرکت ماشین‌های الکتریکی جوین یا همان جمکو به داشتن پرسنل مجرب و متخصص توانسته است امکان طراحی، ساخت و توسعه انواع ماشین‌های الکتریکی و الکتروموتورهای را برای بازار داخل ایجاد کند.

محصولات برند جمکو

محصولات شرکت ماشین‌های الکتریکی جوین یا همان برند جمکو با کیفیت بالا قابل رقابت با نمونه‌های خارجی به بازار مصرف عرضه می‌شوند، این تولیدات شامل الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 5/5 کیلووات تا 10000 کیلووات مطابق با استانداردهای بین المللی است و کلیه تست‌های لازم طبق استانداردهای معتبر جهانی و با تجهیزات پیشرفته انجام می‌پذیرد. ظرفیت تولیدات شرکت جمکو سالیانه بیش از 1200مگاوات معادل 12680 دستگاه در انواع الکتروموتور و ژنراتور است.

هدف برند جمکو تولید محصولاتی برتر و با کیفیت در سطح کشور و خاورمیانه است. استفاده از مواد اولیه مرغوب و داشتن آزمایشگاه با تجهیزات به روز و تست در تمام مراحل فرآیند تولید و به کارگیری پرسنل آموزش دیده و فنی، خود گواهی بر حضور موفق جمکو در بازار مصرف است.

جمکو کارخانه
جمکو

الکتروموتور جمکو

 

برند جمکو یکی از برندهای معروف و قابل اطمینان ایرانی که شاید نسبت به برندهای دیگر و سایر برندهای قدیمی تر ایرانی معروف نباشد، اما برندی موفق در حوزه بازارهای داخلی و فروش الکتروموتور است. الکتروموتورهای جمکو در أنواع مختلفی دارند که برای کاربردهای مختلف ساخته شده‌اند.

الکتروموتورهای شرکت جمکو به سه دسته الکتروموتور ولتاژ ضعیف جمکو، الکتروموتور ولتاژ متوسط و الکتروموتورهای خاص جمکو تقسیم بندی می‌شوند.

خرید از جمکو

برندی معتبر که از سال ۱۳۶۹ کار خود را در بازارهای داخلی آغاز کرده است. هدف این شرکت از ابتدا بر این بوده است که بتواند با تولیدات خود در بازار داخلی حرفی برای گفتن داشته باشد. با گذشت تقریباً ۳۰ سال از فعالیت مداوم، این شرکت توانسته است تا با استفاده از تجربه و دانش در بازار داخلی سهمی بزرگ و پر رنگ داشته باشد.

مشاهده محصولات الکتروموتور

جمکو خریدی مطمئن

از دیگر ویژگی‌های الکتروموتور جمکو این است که این برند، از سوی اتحادیه کشور سوئیس موفق به دریافت گواهینامه‌‌های متعددی در خصوص تأیید کیفیت محصولات شده که این موضوع بر اعتبار محصولات موتوژن می‌افزاید.

jemco

برند جمکو با توجه به کیفیت و خدمات پس از فروش خود انتخاب بسیاری از مشتریان محصولات این چنینی است.

شما با تماس با شماره 02133900081 می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید. 

بله پس از ثبت سفارش شما در هر شهر و استانی که باشید. محصولات به دست شما خواهند رسید.