موتوژن

موتوژن از خانواده الکتروموتورهاست که کاربرد زیادی در ساخت انواع ماشین آلات صنعتی دارند. وظیفه الکتروموتورها تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی است. الکتروموتورها در انواع کمپرسورها، توربین‌ها، پمپ‌ها و فن‌ها کاربرد دارد. از الکتروموتورها برای ساخت انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی همچون انواع کولرها استفاده می‌شود.

موتوژن چیست؟

همانطور که در مقدمه توضیح دادیم، الکتروموتورها نقش بسیار زیادی را در صنعت امروزی بازی می‌کنند. تقریباً در تمامی صنعت امروزی، ردی از الکتروموتور به جای مانده است. الکتروموتور موتوژن وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی را بر عهده دارد. از مهم‌ترین استفاده‌های الکتروموتور موتوژن می‌توان به دینام کولر و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد.

 

انواع الکتروموتور‌های موتوژن

الکتروموتور موتوژن یکی از برندهای قدیمی در بازار ایران است که جایگاه خود را در این بازار تثبیت کرده است. این برند با استانداردهای جهانی طراحی شده و در حال حاضر از برند‌های معتبر و پر استفاده در بازار امروزی است. اگر بخواهیم برای الکتروموتورهای موتوژن دسته بندی قائل شویم، باید بگوییم که الکتروموتور موتوژن را می‌توان به سه دسته زیر تقسیم بندی کرد:

  • الکتروموتورهای تک فاز تک خاز موتوژن
  • الکتروموتورهای دو خازن موتوژن
  • الکتروموتورهای سه فاز
کارخانه-موتوژن
دینام موتور موتوژن

ویژگی‌های فنی الکتروموتور موتوژن

برند موتوژن دارای یک روکش آلومینیمی است که توان آن برابر با ۱۸.۵ کیلووات است. این محصولات پر استفاده صنعتی دارای جنس بدنه‌های مختلف و همچنین توان‌های مختلف هستند. در واقع این محصولات با نوع‌‌های مختلفی برای کاربردهای مختلف برای تولید می‌شوند. برای مثال الکتروموتور موتوژن دارای جنس چدنی با توان ۴۰۰ کیلووات نیز است. الکتروموتورهای موتوژن دارای سایز ۵۶ الی ۱۶۰ سانتی متر و یا ۱۰۰ الی ۳۵۵ سانتی متری هستند که این تفاوت در سایز و اندازه نیز به دلیل کاربرد‌های محتلف موتوژن است.

مزایای استفاده از موتوژن

موتوژن یک برند معتبر و جهانی است که با خرید از این برند می‌توانید خیالی راحت داشته باشید. زیرا که این برند بر طبق استانداردهای جهانی تولید شده و چندین سال است که نه تنها در بازار جهانی بلکه در بازار ایران نیز فعالیت داشته و خود را به اثبات مشتریان رسانده است. بنابراین می‌توانید با خیالی راحت خرید کنید. همچنین محصولات موتوژن دارای برچسب انرژی C هستند که این به بدان معناست که این برند انرژی بسیار کمی مصرف می‌کند. از دیگر مزایای برند موتوژن باید بگوییم که این برند در بین دیگر برندهای دیگر دارای مقاومت و ماندگاری بیشتر است. این یک مزیت ثابت شده از موتوژن در طی سال‌ها کار در بازار صنعت است.

مشاهده محصولات الکتروموتور

موتوژن خریدی مطمئن

از دیگر ویژگی‌های الکتروموتور موتوژن این است که این برند، از سوی اتحادیه کشور سوئیس موفق به دریافت گواهینامه‌‌های متعددی در خصوص تأیید کیفیت محصولات شده که این موضوع بر اعتبار محصولات موتوژن می‌افزاید.

موتوژن

برند موتوژن با توجه به کیفیت و خدمات پس از فروش خود انتخاب بسیاری از مشتریان محصولات این چنینی است.

شما با تماس با شماره 02133900081 می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید. 

بله پس از ثبت سفارش شما در هر شهر و استانی که باشید. محصولات به دست شما خواهند رسید.