الکتروموتور صنعتی

الکتروموتور صنعتی

موتورهای جریان متناوب به‌صورت الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز ساخته می‌شوند. موتورهای تک فاز اغلب مصارف خانگی دارند و معمول در توان‌های کمتر از یک اسب بخار ساخته می‌شوند ولی الکتروموتور سه فاز نسبت به سایر کالای صنعتی ، بیشتر کاربرد صنعتی دارند و در توان‌های کم تا چند صد کیلووات ساخته می‌شوند.

در سال های اخیر الکتروموتور چینی با توجه به اختلاف قیمت زیادی که با انواع الکتروموتور ایرانی و اروپایی داشت، جایگاه ویژه ای در بین صنعت گران پیدا کرده بود.

اما با افزایش نرخ ارز در ماه های اخیر نه تنها رقبت صنعتگران به الکتروموتور چینی کم شده بلکه حمایت از کالای ایرانی باعث شده است که الکتروموتور الکتروژن و الکتروموتور موتوژن به عنوان دو برند پر طرفدار به شمار بیایند.

الکتروموتور های اروپایی نظیر الکتروموتور زیمنس و الکتروموتور VEM آلمان دارای قیمت های بالایی هستند ولی از آنجایی که این دو برند در صنایع بسیار شناخته شده است، همچنان کارخانجات بزرگ و صنایع مهم ترجیحشان بر این است که از الکتروموتور زیمنس و الکتروموتور VEM استفاده کنند. الکتروموتور WEG نیز که در صنایع بزرگ ایران نظیر پتروشیمی ها و صنایع فولاد و سیمان جایگاه خوبی دارد، بسیار مورد توجه است.

در سایت تکنو سعدی شما می توانید به راحتی قیمت روز این برند ها را مشاهده و به صورت آنلاین سفارش گذاری نمایید. این مزیت باعث شده که سایت تکنو سعدی به عنوان مرجع برای قیمت الکتروموتور به شمار رود و بسیاری از صنعتگران به راحتی به قیمت ها دسترسی داشته باشند.

انواع الکتروموتور چینی نظیر الکتروموتور ارسم گوانگلو ، الکتروموتور NJM ، الکتروموتور RMP و موتور کایجلی در سایت تکنو سعدی به فروش می رسند.

برای مشخص کردن نوع الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز با کارشناسان فروش در تماس باشید. از این طریق می توان کاتالوگ الکتروموتور ها ، لیست قیمت به روز الکتروموتور و مشاوره رایگان فنی برای خرید الکتروموتور را داشته باشید.

قیمت رقابتی برای الکتروموتور ، گیربکس صنعتی ، پمپ ، موتور ویبره و بسیاری انواع کالاهایی صنعتی را با ما تجربه کنید.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *