الکتروپمپ الکتروژن

الکتروپمپ الکتروژن

را در سال های اخیر میتوان یکی از بهترین نشان های تجاری در خاورمیانه برای تولید الکتروپمپ ایرانی به شمار آورد. استفاده از تجهیزات و نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین مدیران با تجربه و سخت کوش را میتوان از عوامل موفقیت روزافزون این شرکت بزرگ قلمداد کرد. این کارخانه با حجم وسیعی از نیروهای متخصص ایرانی و امکانات تولید لازم، دارای ظرفیت کافی برای تولید انواع الکتروپمپ آب نظیر پمپ بشقابی یک اسب و نیم اسب الکتروژن، پمپ جتی یک اسب الکتروژن و پمپ خورشیدی الکتروژن است. کفکش الکتروژن و پمپ آب کولر نیز از دیگر کالاهای پر مصرف تولید شده توسط الکتروژن به شمار می رود.

مزیت های استفاده از الکتروپمپ الکتروژن

بزرگترین مزیت استفاده از الکتروپمپ الکتروژن را میتوان گارانتی و خدمات پس از فروش پیگیرانه این شرکت معرفی کرد. 18 ماه گارانتی واقعی بر روی الکتروپمپ الکتروژن نشان از کیفیت و دوام این محصول با کیفیت ایرانی دارد. هر کدام از الکتروپمپ الکتروژن دارای یک برگه گارانتی معتبر بوده که توسط فروشنده مهر شده و از تاریخ خرید به مدت درج شده بر روی کارت گارانتی معتبر خواهد بود. پاسارگاد صنعت به عنوان عاملیت فروش الکتروپمپ الکتروژن این افتخار را دارد که محصولات این شرکت را ضمانت نموده و در صورت بروز مشکل پیشتیبان و همراه مشتریان خود باشد.

الکتروپمپ الکتروژن
الکتروپمپ الکتروژن

نمایندگی الکتروپمپ الکتروژن

الکتروپمپ الکتروژن به مانند موتور کولر و الکتروموتور الکتروژن در تمام شهر های ایران دارای نمایندگی فعال است. البته باید توجه داشت که برای سادگی کار فروش پمپ آب خانگی، الکتروژن دارای دو نماینده اصلی در کل ایران است که محصولات این برند را به شهر های مختلف ارسال کرده و به دست نمایندگان می رسانند. پاسارگاد صنعت نمایندگی الکتروپمپ الکتروژن را داراست.

قیمت الکتروپمپ الکتروژن

قیمت رقابتی الکتروپمپ در ایران نقش به سزایی در فروش پمپ و محصولات وابسته به آن دارد. با وجود رشد شرکت های وارد کننده کالا از کشورهای آسیای شرقی نظیر چین، قیمت تمام شده برای فروش پمپ آب خانگی و صنعتی، نقش مهمی در گردش مالی شرکت ها دارد. کارخانه الکتروژن نیز با انگیزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، قیمت الکتروپمپ الکتروژن را به صورت رقابتی کنترل کرده و پمپ آب الکتروژن امروزه با قیمت بسیار مناسب تر از پمپ آب خانگی چینی به فروش می رسد.

شما می توانید جهت خرید الکتروپمپ الکتروژن با پاسارگاد صنعت در تماس باشید.