الکتروموتور موتوژن کولری

الکتروموتور موتوژن کولری

الکتروموتور موتوژن کولری

الکتروموتور موتوژن کولری طبق استانداردهای به روز و جهانی مختلف مانند IEC، DIN و NEMA طراحی و تولید می شود و علاوه بر بازار داخلی ایران به بازارهای آسیایی، اروپایی و آفریقایی نیز صادر می شوند.

شرکت ایرانی الکتروموتور موتوژن دارای سابقه و تجربه کاری بالایی در این زمینه است می توان گفت قریب به اکثر افرادی که از برند موتوژن استفاده کرده اند از کیفیت و کارایی محصولات این برند بسیار راضی بودع اند و این مسئله باعث شده است تا موتوژن با تبلیغات مردمی و به صورت خودجوش تبدیل به یک برند معروف و شناخته شده شود.

مشخصات الکتروموتورهای کولری موتوژن

دینام کولرها در اصل یک الکتروموتور AC تک فاز هستند که دارای توان های مختلفی هستند. در کشور ایران بیش ترین نوع الکتروموتوری که استفاده می شود با توان های یک سوم اسب، یک دو اسب و سه چهارم اسب است.

همچنین با در نظر گرفتن ابعاد و اندازه کولر می توانید از انواع الکتروموتور موتوژن کولری استفاده کنید.

 • کلاس حرارتی : F
 • فرکانس : 50 هرتز
 • ولتاژ نامی : 220 ولت
 • جنس بدنه : آلومینیوم
 • کلاس حفاظتی : IP 22
 • روتور : قفسه سنجابی
 • دور خروجی : 950 الی 1450
 •   محدوده توان : بین 1/3 – 1/2 – 3/4 اسب

 

انواع الکتروموتور موتوژن کولری

الکتروموتور موتوژن کولری دارای انواع مختلفی است که از آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کولر موتوژن دو سرعته خازن دائم یا خازن راه انداز
 • کولر موتوژن تک فاز پمپ سیرکولاتور
 • کولر موتوژن تیپ 1/8 اسب بخار
 • کولر موتوژن دو سرعته اسپلیت فاز یا خازن استارت

 

لیست قیمت الکتروموتور موتوژن کولری

قیمت الکتروموتور موتوژن کولری ممکن است در زمان و شرایط مختلفی دارای قیمت مختلفی باشد و یا دچار نوسانات شود به همین دلیل اگر قیمت دقیق محصولات این شرکت را می خواهید از نمایندگی ها و شرکت اصلی موتوژن برای فهمیدن این مسئله کمک بگیرید.

ویژگی های الکتروموتور موتوژن کولری

برای حرکت دان فن های کولر آبی از الکتروموتورها آبی برای این کار استفاده می کنند. این الکتروموتورها معمولا با فریم سایز 56 تولید می شود و بدنه آن نیز آلومینیومی است و با ورقه ای از رزین آن را می پوشانند تا هیچ نوع رطوبتی داخل کولرها نرود.  این الکتروموتور از نوع قفسه سنجابی است و روتور آن ها در حالت معمول از آلومینیوم خالص ساخته می شود و برای خنک سازی خود نیز از پره های موجود استفاده می کند. این الکتروموتور با درجه حفاظت IP22 ساخته می شود.

در نهایت از مهم ترین ویژگی های الکتروموتور موتوژن کولری می توان به مواردی مانند کیفیت بالا، نصب راحت، کم صدا بودن، عدم لرزش و قیمت مناسب اشاره کرد. از الکتروموتورهای کولری موتوژن در انواع کولرهای آبی استفاده می شود.

طبق استانداردهای به روز و جهانی

الکتروموتور کولری موتوژن موتوژن طبق استانداردهای به روز و جهانی مختلف مانند IEC، DIN و NEMA طراحی و تولید می شود و علاوه بر بازار داخلی ایران به بازارهای آسیایی، اروپایی و آفریقایی نیز صادر می شوند. این شرکت موفق شده است تا با استفاده از آزمایشگاههای مجهز و پیشرفته و اجرای سیستم های مدیریت کیفیت گواهی نامه ISO 9001: 2008 را از موسسه SGS سوئیس دریافت کند.

راندمانی کاری مناسب و عالی

الکتروموتورهای شرکت موتوژن دارای راندمانی کاری مناسب و عالی هستند، این الکتروموتور برای کاربردهایی که در آن جا بارگیری دارای سرعت یکنواخت و آرامی است و همین طور راه اندازی بدون بار مناسب و کاربردی است. الکتروموتورهای شرکت موتوژن با روتور قفس سنجابی و با استاندارد IEC34  طراحی و عرضه می شود.

این دستگاه دارای درجه خفاظت IP54 است و روش تهویه آن ها از نوع IC41 است که یعنی با پروانه های خنک کننده و پره های روتور تهویه و خنک سازی را انجام می دهند. کلاس حرارتی این الکتروموتورها F است و برای انجام دادن کار به صورت دائمی بسیار مناسب هستند.

برای خرید الکتروموتور موتوژن کولری می توانید با کارشناسان ما در پاسارگاد صنعت تماس بگیرید. در صورت نیاز به خرید عمده الکتروموتور موتوژن کولری و همکاری با همکار با ما در تماس باشید.