پمپ گریز از مرکز پمپیران

پمپ گریز از مرکز پمپیران

پمپ گریز از مرکز پمپیران ، که یک طبقه دارد، طبق استاندارد DIN 24255 تولید شده است. آن دارای یک موتور جداگانه، محفظه حلزونی و پروانه یکسر آویز است. محور پمپ با استفاده از نوار گرافیتی یا آببند مکانیکی آب‌بندی شده است و با استفاده از بوش فولادی کروم-نیکل قابل تعویض محافظت می‌شود. پروانه پمپ مکانیکی بالانس شده است. همچنین، دو بلبرینگ گریس‌کاری شده در یک طرف پروانه قرار گرفته‌اند تا نیروهای شعاعی و محوری روی محور پمپ تحمل شوند. روتور و پایه یاتاقان این پمپ به راحتی توسط الکتروموتور قابل باز شدن هستند و نیازی به جدا کردن محفظه از سیستم لوله‌کشی ندارند.

مشخصات فنی پمپ سانتریفیوژ پمپیران:

  • قطر خروجی: از 32 تا 300 میلی‌متر
  • ظرفیت آبدهی: از 5 تا 1800 متر مکعب بر ساعت
  • ارتفاع: از 5 تا 90 متر

درجه حرارت سیال با آب‌بندی:

  • با نوار گرافیت: 50- تا 110 درجه سانتی‌گراد
  • با آببند مکانیکی: 50- تا 140 درجه سانتی‌گراد
  • فشار تست: 16 بار
پمپ گریز از مرکز پمپیران
پمپ گریز از مرکز پمپیران

کاربردهای پمپ گریز از مرکز پمپیران

  1. صنایع کشاورزی
  2. آب شهری و صنعتی
  3. آب گرم تأسیسات گرمایشی و سرمایشی

پمپ گریز از مرکز پمپیران با آبدهی بالا (مدل اتا بزرگ)

پمپ گریز از مرکز پمپیران با آبدهی بالا (مدل اتا بزرگ)، که یک طبقه دارد، طبق استاندارد DIN 24255 تولید شده است. این پمپ دارای یک موتور جداگانه، محفظه حلزونی و پروانه یکسر آویز است. محور پمپ با استفاده از نوار گرافیتی یا آببند مکانیکی آب‌بندی شده است و با استفاده از بوش فولادی کروم-نیکل قابل تعویض محافظت می‌شود. پروانه پمپ مکانیکی بالانس شده است. همچنین، دو بلبرینگ گریس‌کاری شده در یک طرف پروانه قرار گرفته‌اند تا نیروهای شعاعی و محوری روی محور پمپ تحمل شوند. روتور و پایه یاتاقان این پمپ‌ها به راحتی توسط الکتروموتور قابل باز شدن هستند و نیازی به جداکردن محفظه از سیستم لوله‌کشی ندارند.

جهت خرید پمپ گریز از مرکز پمپیران و قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران با نمایندگی پمپ گریز از مرکز پمپیران ،پاسارگارد صنعت در ارتباط باشید.