الکتروموتور موتوژن سه فاز

الکتروموتور موتوژن سه فاز

برتری الکتروموتور موتوژن سه فاز بر سایر محصولات بازار!

الکتروموتور موتوژن سه فاز با قیمت مناسبی که نسبت به موتور تک فاز دارد، اولین انتخاب صنعتگران برای شروع بوده و در بیشتر کارخانجات استفاده می شود. دینام سه فاز موتوژن جزء الکتروموتورهای القایی به شمار می روند که در صنایع بزرگ هم کاربردهای بسیار زیادی دارند.

یکی از اصلی ترین دغدغه های مصرف کنندگان و تولید کنندگان تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، همواره قیمت الکتروموتور سه فاز الکتروژن که تاثیری مستقیم در قیمت تمام شده محصولاتشان دارد، می باشد .به عنوان یکی از اصلی ترین اجزا هر ماشین صنعتی، استفاده از الکتروموتور در آن اجتناب ناپذیر می باشد که در قیمت تمام شده نهایی محصول تاثیر دارد. این الکتروموتور ها از آنجا که در کشور خودمان هم تولید میشود، موجودی و قیمت بسیار مناسبی دارد. در کنار آن امروزه برند های چینی با کیفیت هم وارد شده اند، اما برند های موتوژن و الکتروژن داخلی باز هم می توانند به خاطر پشتیبانی خوب خود، انتخاب های بهتری باشند.

موتور سه فاز موتوژن در مشخصه های مختلفی از جمله توان، دور، جنس پوسته، تعداد قطب، قطر شفت خروجی و گشتاور خروجی دسته بندی می شوند، که می توان با توجه به نیاز مصرف کننده مورد استفاده قرار گیرد و لیست قیمت الکتروموتور موتوژن سه فاز بر این اساس تعیین می شود.
این محصول معمولا در توان هایی بالا تولید می شود. رنج توان آن از 0.18 کیلووات تا 400 کیلو وات متغیر است. بیشترین مصرف این محصول در بازار داخل می باشد که تقریبا نیاز بازار داخلی را در حد بالایی پوشش داده است .به همین منظور شبکه بازاریابی و فروش موتوژن با شناسایی درست بازار، تولیداتی برابر با نیاز ایران تولید نموده اند که رنج های پرمصرف با تیراژ بالاتری تولید شده اند.

برای خرید الکتروموتور موتوژن سه فاز با نمایندگی الکتروموتور موتوژن سه فاز ، پاسارگاد صنعت در ارتباط باشید.