الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور،شاید کاربردی ترین ابزار دنیای صنعت باشد، چرا که وظیفه ی الکتروموتور تبدیل و تامین انرژی مکانیکی و حرکتی با استفاده از یک انرژی اولیه است و از این روست که هر ابزار مکانیکی- حرکتی نیاز به الکتروموتور دارد.

در حقیقت از آن نظر که الکتروموتور ابزاری ضروری برای صنعت است روز به روز این ابزار تنوع بیشتری به خود میگیرد و ابعاد گسترده تری از صنعت را حمایت می کند.

الکتروموتور موتوروژن تبریز

شرکت موتوژن یکی از باسابقه ترین شرکت های بین المللی ،در زمینه ی الکتروموتور محسوب می شود این شرکت در سال 1352 فعالیت خود را با نام گلد استار آغاز کرد و دو سال بعد به موتوژن تغییر نام داد

این شرکت امروزه نه تنها در بازار ایران دارای اعتباری بی نظیر است بلکه محصولاتش در کشورهای آسیایی و آفریقایی و حتی اروپایی مورد استقابل واقع شده است ، شرکت مذکور در تبریز مشغول به فعالیت است.

موتوژن تا کنون بیش از دو میلیون از انواع الکتروموتور را تولید کرده است.

از رایج ترین محصولات شرکت مذکور میشود به الکتروموتورهای سه فاز آلومینیومی ،سه فاز چدنی،تک فاز دو خازنه،تک فازن خازن دائم،مشعل گازی و گازوئیلی اشاره کرد.

الکتروموتور موتوژن تبریز
الکتروموتوژن سه فاز

یکی از گونه های الکتروموتور موتوژن گونه ی سه فاز آن است، که از یک موتور القایی سه فاز تغذیه میکمد کاربرد این گونه به خاطر قدرت بیشتر آن است و در دوره های منظم و طولانی مورد استفاده قرار میگیرد.

فنی مشخصات الکتروموتور موتوژن

با توجه به تنوع انواع الکتروموتور، در این شرکت هرکدام از نظر فنی دارای ویژگی های خاص خود هستند اما مهم ترین ویژگی های محصولات این شرکت را می توان در موارد زیر خلاصه کرد.

تنوع نوع و کاربرد

کیفیت و راندمان مناسب

دسترسی به قطعات و اطمینان از اصل بودنشان
لوازم الکتروموتور موتوژن

از مهم ترین لوازم الکتروموتوژن میتوان به آهنربا،منبع تغذیه ،آرمیچر،زغال هدایت کننده ،رتوز و استاتوز اشاره کرد.
نمایندگی الکتروموتور موتوژن

شرکت موتوژن با توجه به نام و اعتباری که دارد در تمامی شهرهای ایران دارای متقاضی های بسیاری برای محصولاتش است،از این بابت در اکثر شهرها و مناطق مختلفاز جمله آذزبایجان شرقی و غربی،تهران،البرز، اردبیل،خراسان ها،زنجان،شیراز،قزوین،مرکزی،کرمانشاه،همدان و یزد نمایندگی دارد.

قیمت الکتروموتور موتوژن

همانگونه که ذکر کردیم شرکت موتوژن در زمینه ی الکتروموتور در طول مدت فعالیتش دست به تولید گسترده و متنوع زده است و از این بابت است که با توجه به فاکتور های مختلف از جمله راندمان،جنس،وزن و حجم و نوع کارکرد دارای قیمت های مختلفی است و مصرف کننده میتواند با توجه به راندمان و قیمت مورد نظر خود دست به انتخاب الکتروموتور مورد نظر خود بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *