برو به پیشخوان > نمایش > فهرست ها و یک فهرست برای وبلاگ ایجاد نمایید

خرید گیربکس سهند

خرید گیربکس سهند

وقتی صحبت از کالای صنعتی ایرانی به میان می‌آید، سوال اول، کیفیت محصول است. در مورد گیربکس صنعتی که یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های صنعتی در صنایع مختلف است نیز موضوع کیفیت مطرح است. به‌ویژه که برخی از این محصولات نمونه خارجی با قیمت مناسب ندارد. گیربکس سهند یکی از محصولات صنعتی باکیفیت ایرانی است که توسط متخصصان و جوانان همین مرز و بوم تولید می‌شود.

یکی از ویژگی‌های شرکت سهند، تخصصی بودن آن است. در کارخانه تولید گیربکس سهند، فقط انواع گیربکس تولید می‌شود. همین تمرکز برای تولید یک نوع محصول، خود به بالا بردن کیفیت تولید کمک خواهد کرد. همچنین به دلیل تخصصی شدن کار و کاهش نیاز به دستگاه‌های مختلف، هزینه‌های تولید به‌شدت کم می‌شود. به همین علت است که قیمت گیربکس سهند در وضعیت مطلوبی نسبت به دیگر رقبا دارد.

انواع گیربکس سهند

همان‌طور که اشاره شد، شرکت سهند اصفهان تلاش کرده تا با ارائه انواع گیربکس صنعتی به‌صورت تخصصی، گام موثری در ارتقا سطح کیفی این نوع از کالای ایرانی بردارد. به همین علت انواع گیربکس صنعتی سهند در این کارخانه تولید و روانه بازار شده است.

گیربکس سهند به‌صورت کلی در 5 دسته محصول جای گرفته که عبارت‌اند از:

1) گیربکس سری W یا گیربکس کتابی

2) گیربکس حلزونی

3) گیربکس مرکب

4) گیربکس قورباغه‌ای

5) گیربکس سری SN

گیربکس حلزونی و گیربکس مرکب سهند خود شامل دو مدل محصول یعنی سری VF و سری MVF می‌شوند که بر تنوع انواع گیربکس سهند می‌افزاید. همان‌طور که مشخص است، هر کدام از انواع گیربکس سهند، کاربردهای خاص خود را داشته و باید در جایگاه خود مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت گیربکس سهند اصفهان

همان‌طور که در ابتدای این مطلب اشاره شد، یکی از ویژگی‌های مهم و بارز گیربکس سهند، کیفیت محصولات این برند است. به دلیل تخصصی بودن فعالیت‌های مجموعه سهند، تلاش شده تا از بهترین متخصصان برای طراحی و تولید گیربکس استفاده شود. استفاده از متریال‌های باکیفیت نیز دلیل دیگری است که باعث افزایش کیفیت این گیربکس شده است.

شاید بهترین راهکار برای تست کیفیت گیربکس سهند، پرسش از استفاده‌کنندگان از این محصولات است. بررسی‌های انجام‌شده حاکی از آن است که درصد بسیار زیادی از خریداران گیربکس سهند اصفهان، از کیفیت و کارایی این محصولات راضی هستند. در نتیجه می‌توان گفت که این گیربکس حداقل در بین گیربکس‌های ایرانی، جزء بهترین گیربکس‌ها محسوب می‌شود.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *