برو به پیشخوان > نمایش > فهرست ها و یک فهرست برای وبلاگ ایجاد نمایید

پمپ آب خانگی چینی

پمپ آب خانگی چینی

پمپ آب خانگی چینی ؛ محصولی با کاربردهای فراوان

پمپ آب خانگی دستگاهی است که نیروی الکتریسیته را به نیروی مکانیکی تبدیل می‌کند و با استفاده از این نیرو می‌تواند آب را دریافت کند و با فشار بالا به لوله‌های بعد از خود انتقال دهد. از این وسیله برای افزایش فشار آب در انواع بناهای مسکونی، تفریحی، تجاری، صنعتی و اداری استفاده می‌شود. امروزه برندهای چینی بسیاری در زمینه تولید این پمپ فعالیت می‌کنند که از جمله آن‌ها می توان به برندهای لئو و استریم اشاره کرد. در این مطلب با انواعی از پمپ آب خانگی چینی آشنا می‌شویم.
پمپ آب خانگی چینی یک اسب چیست؟

اصطلاح “یک اسب” در مورد پمپ آب به میزان قدرت پمپ اشاره کرد که بر مبنای واحد اسب بخار تعیین می‌شود. برای مثال هر دو برند لئو و استریم دارای پمپ های آب با توان‌های مختلفی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به پمپ آب نیم اسب، 0.75 اسب، یک اسب، دو اسب و بالاتر اشاره کرد.

هرکدام از این پمپ ها کاربردهای مختلفی دارند و از آنها می توان در منازل مسکونی، ویلاهای دارای استخر، باغ‌ها، زمین‌های کشاورزی و کارخانجات استفاده کرد. پمپ آب خانگی چینی یک اسب دارای توان کافی برای افزایش فشار در بیشتر انواع ساختمان‌های مسکونی و تجاری است.
پمپ آب خانگی چینی برند Leo

شرکت لئو با عنوان Leo Group یکی از مشهورترین برندهای چینی در جهان است که در زمینه تولید انواع الکتروپمپ فعالیت دارد. محصولات این شرکت در حال حاضر در 120 کشور دنیا و در هر پنج قاره به فروش می‌رسند. فعالیت‌های صنایع لئو با تاسیس یک آزمایشگاه تحقیقاتی در سال 1995 در چین آغاز شد.
نخستین واحد صنعتی تولید پمپ های آب از این برند در شهر ونلینگ (Wenling) آغاز به‌کار کرد. این شرکت هم اکنون علاوه بر انواع الکتروپمپ ها با توان های مختلف در تولید برخی ماشین آلات کشاورزی نیز فعالیت دارد. برخی انواع محصولات این کمپانی عبارتند از:

پمپ محیطی
پمپ کف کش
پمپ لجن کش
پمپ دو پروانه
پمپ خود مکش محیطی
پمپ آبنما
پمپ سیرکولاتور
پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی چینی برند Stream

استریم یکی از معتبرترین تولیدکنندگان چینی پمپ سیالات در کشور چین است که محصولات خود را به بازارهای جهانی عرضه می‌کند.

پمپ آب خانگی استریم

این کمپانی کار خود را از سال 1999 میلادی آغاز کرده است. شرکت استریم ده ها نماینده انحصاری در سراسر دنیا دارد. برخی از پمپ های استریم عبارتند از:

پمپ کف کش
پمپ شناور چاهی
پمپ سیرکولاتور سه سرعته
بوستر پمپ
پمپ جتی پلاستیکی
پمپ لجن کش
پمپ آب خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *