برو به پیشخوان > نمایش > فهرست ها و یک فهرست برای وبلاگ ایجاد نمایید

مزایای منابع تحت فشار هاماک

مزایای منابع تحت فشار هاماک

مزایای منابع تحت فشار هاماک

این محصولات را می توان با هر ظرفیتی که برای محیط مد نظر کاربرد دارد ، خریداری نمود .
با افزایش ظرفیت منبع ، فشار کارکرد آن نیز افزایش می یابد و
قابلیت استفاده در بازه ی دمایی 10 الی 100 درجه ی سانتی گراد

آشنایی با پمپ کارواش

مزایای تیوپ استفاده شده در منابع هاماک

جنس تیوپ این منابع هاماک ، از نوع ایتالیایی سفا (SEFA) می باشد که باعث گردیده تا طول عمر بالایی داشته باشند .
این تیوپ ها از ترکیب EPDM و کائوچو ساخته می شود و برای مخازن آب شرب مورد استفاده قرار می گیرد .
به راحتی تیوپ داخل منابع را می توان تعویض نمود .

آشنایی با پمپ پیستونی

نکات مهم و ضروری قبل خرید منبع تحت فشار هاماک

1 – بسیاری از منابع تحت فشاری که در بازار وجود دارد ، چینی و تقلبی و با کیفیت بسیار پایین می باشد به همین علت قبل از خرید حتما دقت کافی را بکنید و از سایت های معتبر و دارای نماد اعتماد الکتریکی ( مانند سایت پاسارگاد صنعت ) هستند محصول را تهیه کنید .

2 – منابع تحت فشار هاماک تیوپی هستند ولی متاسفانه بسیاری از فروشندگان آن ها را به عنوان منابع دیافراگمی به فروش می رسانند در صورتی که این دو کاملا با هم تفاوت دارند .

3 – بمنظور جلوگیری از فرسایش پمپ و کاهش عمر آن ، همچنین ایجاد جریان آب یکنواخت و ایجاد نشدن پدیده کاویتاسیون بر روی پمپ نیاز به منبع تحت فشار یا همان مخزن تحت فشار الزامی است و باید این کالا در نزدیکی پمپ توسط متخصیص این حوزه انجام شود .

در مواردی برای داشتن عملکرد درست سیستم موتور خانه ، عوامل دخیل زنجیر وار به هم متصل هستند و باید کامل مورد توجه قرار گیرند تا خروجی سیستم درست و بی نقص باشد . نکته مهم در این سیستم ها کنترل سختی آب سیستم به صورت روزانه است و باید یک چک لیست نگهداری برای کنترل این عوامل تهیه کرد و همچنین اطمینان از عملکرد مناسب شیر های اطمینان ، به صورت روزانه در سیستم های آبرسانی تحت فشار نیز نگهداربسیار مهم است . در این سیستم ها هم باید فشار سیستم و هم دمای آبگرم مصرفی کنترل شود به این صورت که تکنسین همیشه فشار سیستم یعنی فشار خروجی پمپ ها را در کلکتور خروجی و همچنین دمای آبگرم مصرفی را کنترل کند .

آشنایی با پمپ سانتریفیوژ

مشخصات کلی در حوزه منابع تحت فشار هاماک

جنس تیوپ در منابع تحت فشار هاماک از نوع تیوپ ایتالیایی سفا یا نام SEFA ساخته شده است. در واقع ساختار این تیوپ ها از ترکیب EPDM و کائوچو ساخته می شود. این مدل تیوپ ها قابلیت استفاده در مکان هایی که آب شرب مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده می شوند. به کارگیری این تیوپ های مدل اس ای اف ای افزون بر بالاتر بردن قابلیت تیوپ ها به راحتی قابلیت تعویض نیز دارند.

توجه داشته باشید؛ که منابع تحت فشار هاماک تیوپ دار اند و نیازی به بخش دیافراگمی ندارند. از بزرگترین نمایندگان فروش این محصولات سایت پاسارگاد صنعت است که این محصولات را با یک گارانتی 18 ماهه ارائه می دهند. مخزن تحت فشار در این دستگاه ها با حجم های 24،50،60،80،100،200،300 و در آخر منابع 1000 لیتری تولید می شوند.
در منبع تحت فشار هاماک حجم ها به دو صورت افقی و عمودی تولید می شوند. حداکثر ظرفیت در این دستگاه ها به 100 لیتر با بار 10 می رسند. متناسب با بالاتر رفتن حجم ها به ازای 100 لیتر 12 بار به وجود می آید. محدوده دمایی در این دستگاه ها به مقدار 10-100 درجه سانتی گراد می رسند.

آشنایی با پمپ گریز از مرکز پمپیران

نکات ضروری پیش از خرید منابع تحت فشار

اگر قصد دارید به سراغ خرید منبع تحت فشار هاماک بروید باید حتما این دو نکته را مد نظر قرار دهید. بسیاری از نمونه های تحت فشار که در بازار ها به فروش می رسند تقلبی یا چینی ای بوده و کیفیت پایینی دارند. پیش از اقدام به خرید از اصالت و کیفیت محصول باید اطمینان حاصل کنید.

احتمالا شما هم بیشتر به سراغ خرید منبع تحت فشار هاماک نرفته اید و به درستی با ساختار و کارکرد آن ها آشنایی ندارید. به همین خاطر اگر قصد دارید تا بهترین نمونه موجود در بازار را انتخاب می کنید به شما پیشنهاد می دهیم که به سراغ نمایندگی ها معتبر بروید.

نکته دیگری که تنها در دیافراگمی وجود داشته و شامل فشار های تیوپی نمی شوند، این است که متاسفانه تعداد زیادی از فروشندگان منابع تحت فشار تیوپی را با نام تحت فشار دیافراگمی به فشار می رسانند. در حالی که این دو مدل با هم متفاوت بوده است.

پمپ آب

پمپ آب

کاربرد های استفاده از منابع تحت فشار برند هاماک

اگر شما هم در داخل خانه هایتان از پمچ ها آب استفاده می کنید حتما متوجه مخزن های رنگی روی پمپ های بسته شده اید. حتما برایتان سوال ایجاد شده که این منبع تحت فشار هاماک چه کاربردی دارد؟ نام این مخازن منبع انبساط بسته، منبع تحت فشار، مخزن پمپ آب یا منابع پمپ آب ساخته شده اند.

این قطعه در سایز ها و رنگ های مختلف ساخته و در بازار به فروش می رسند. بسته به آنکه تیوپ داخل تحت فشار با چه نوع گاز نیتروژن یا هوا داخل منبع و فضای پست تیوب پر می کنند کاربرد تیوپ ها متفاوت است. بر اساس فشرده شدن فشار هوای پشت تیوپ آب درون لوله ها با فشار کافی جریان پیدا می کند. تیوپ داخل یک منبع فلزی و فلنج محکم و محکم شده و موجب آب بندی شدن منبع انبساط می گردد.

زمانی که استارت پمپ زده می شود، آب پر فشار با تامین جریان آب مصرفی و بعد از آن بستن شیر توسط مصرف کننده تا زمان رسیدن فشار داخل لوله های و منبع به فشار ماکزیمم که پیش تر روی فشار سنج ست شده است به پمپاژ ادامه می دهد. اگر مصرف کننده ای با باز کردن آب موجب شود تا آب کمتری به فرد برسد، منبع تحت فشار به نقطه افت فشار می رسد.

در نتیجه قرار گرفتن در نقطه تحت فشار مینیم مانع از روشن شدن نخواهد شد. با وجود منبع تحت فشار هاماک، اگر میزان آن به مینیم برسد؛ جریان برق پمپ به کمک فشارسنج برقرار شده و پمپ استارت را به وجود خواهد آورد. در این حالت با کاهش استارت استارت پمپ عمر مفید پمپ مخزن تحت فشار بالاتر می رود.

قیمت خرید منابع تحت فشار هاماک

در مطلب فوق ذکر کردیم؛ که منابع تحت فشار به دو مدل دیافراگمی و تیوپی تقسیم بندی می شوند. منبع تحت فشار هاماک از نوع مدل های تیوپی است. به طور کلی قیمت تمام شده برای خرید منابع دیافراگمی به نسبت تیوپی بالاتر است. علاوه بر آن کیفیت منابع دیافراگمی و حتی طول عمر آنها بالاتر است.

با این وجود به دلیل قیمت مناسب تر نمونه های تیوپی، استقبال برای خرید این نمونه ها بالاتر است. به دلیل نوسانات بالا در بازار های فروش ایران برای اطلاع پیدا کردن از قیمت دقیق این محصولات به سایت پاسارگاد صنعت وارد شوید.

ویژگی و مشخصات منبع های تحت فشار

اولین ویژگی این محصولات، طراحی و ظاهر زیبا این محصول است. ابعاد سایز این محصول متفاوت بوده و 18 ماه گارانتی دارد. این محصولات اتصالات و فلنج آبکاری شده با کیفیت بوده و از مقاومت بالا در برابر فشار های متحمل شده است. داخل مخزن جوشکاری اتوماتیک و ورق کشی با ضخامت مناسب است.

در دسترس بودن قطعات اورجینال از مهمترین ویژگی های مثبت این دستگاه ها هست. نمایندگان فروش این دستگاه برای آن خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. مخزن های فشار در دو حالت افقی و عمودی با ظرفیت های 24، 50، 60، 80 و… است. ابعاد ظرفیت اتصالات ورودی به 1 تا 1.2 اینچ رسیده می رسد. وزن دستگاه ها در حدود 4.6 تا 74.9 می رسد.

 

خرید منبع تحت فشار هاماک

برای خرید منبع تحت فشار هاماک می توانید با شماره های شرکت پاسارگاد صنعت تماس گرفته و از مشاوره رایگان با کارشناسان فروش با خبر شوید .

شرکت پاسارگاد صنعت ، با بیش از نیم قرن سابقه و با بکارگیری متخصصین در زمینه ی تولید و فروش تجهیزات تاسیساتی شما عزیزان را در خریدی با بهترین قیمت منابع تحت فشار هاماک همراهی میکند .

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت منبع تحت فشار هاماک ، می توانید با شماره های پاسارگاد صنعت که در داخل سایت درج شده تماس بگیرید.منابع تحت فشار هاماک دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *