الکتروموتور موتوژن تک فاز

الکتروموتور موتوژن تک فاز

موتورهای جریان متناوب در شرکت موتوژن به ‌صورت الکتروموتور تک فاز و سه فاز ساخته می‌شوند. دینام تک فاز موتوژن اغلب مصارف خانگی دارد و یا در صنایع کوچکی که برق تک فاز دارند، ولی الکتروموتور های سه فاز بیشتر کاربرد صنعتی دارند و در توان‌های کم تا چند صد کیلو وات ساخته می‌شوند.
الکتروموتور  موتوژن تک فاز در مشخصه های مختلفی از جمله توان، دور، تعداد قطب، قطر شفت خروجی و مشخصه خاصی مانند تک فاز رله ای و یا تک فاز کلاچ دار دسته بندی می شوند، که می توان با توجه به نیاز مصرف کننده مورد استفاده قرار گیرد و قیمت الکتروموتور موتوژن تک فاز بر این اساس تعیین می شود.

کاربرد الکتروموتور موتوژن تک فاز

از الکتروموتورهای تک فاز در دستگاه تراش ، هواکش صنعتی ، دمنده‌ها ، موتور ماشین لباسشویی ، ماشین ظرف‌شویی ، خشک ‌کن و الکتروموتور آزمایشگاه‌ها عموماً تک فاز است و همچنین از این سری به همراه گیربکس صنعتی برای بالابر های سبک ، نوار نقاله و جاهایی که خاصیت دینام با دور کم نیاز است استفاده می‌شود.

به عنوان مثال یکی از موارد پر استفاده الکتروموتور تک فاز، برای بالابر مغازه است. از آنجایی‌ که بیشتر فروشگاه از بالابرهای تک فاز بهره می‌برند. می توان در کنار الکتروموتور تک فاز موتوژن از گیربکس نیز استفاده کرد.

جهت خرید الکتروموتور موتوژن تک فاز با نمایندگی الکتروموتور موتوژن تک فاز ، پاسارگاد صنعت در ارتباط باشید.

الکتروموتور موتوژن تک فاز