منبع تحت فشار امرا

منبع تحت فشار امرا

معرفی منبع تحت فشار امرا

منبع تحت فشار زیر مجموعه وسایل آبرسان بوده و به طور معمول برای رفع فشار کم آب در پمپ‌ها کاربرد دارد و برای بالانس فشار اضافی سیالات به کار‌ گرفته می‌شود و کارایی بالا این محصول موجب خرید روز افزون این محصول توسط خریداران شده است.

منبع تحت فشار امرا یک  منبع مناسب برای ساختمان‌های مسکونی به شمار‌ می‌رود و از سه بخش بدنه، تیوپ، فلنج ساخته شده است و برای کسانی که از پمپ آب در خانه استفاده می‌کنند ممکن است سوال پیش  بیاید که مخزن رنگی متصل شده روی پمپ‌ چه کاربردی دارد.

مخزن متصل روی پمپ به نام مخزن تحت فشار، منبع تحت فشار، منبع انبساط بسته، مخزن پمپ آب و منبع پمپ آب شناخته شده و کاربرد دارد و در ابعاد و رنگ‌های مختلف تولید و عرضه شده و به فروش می‌رسد.

یک تیوپ داخل منبع تحت فشار قرار گرفته و آن را با نیتروژن و گاز پر می‌کند و این ‌تیوپ میان فلنج و بدنه محفوظ شده است و موجب انبساط منبع بسته نیز شده و با استارت پمپ، آب پر فشار ضمن تامین جریان آب مصرفی  بعد از بستن شیر توسط مصرف کننده به پمپاژ ادامه می‌دهد و در صورت باز شدن آب توسط مصرف کننده، اگر آب مورد نیاز کم باشد برای مثال برای مسواک زدن و وضو گرفتن و….. باشد  فشار کافی جهت خروج آب ایجاد نشود پمپ روشن نمیشود و با افت فشار مواجه خواهد شد.

هر چقدر منبع تحت فشار بزرگ تر باشد تعداد دفعات استارت و استاپ پمپ‌ کاهش پیدا خواهد کرد و این امر موجب افزایش طول عمر و راندمان پمپ خواهد شد و در مصرف برق هم صرف جویی قابل توجهی ایجاد خواهد شد.

شما قادر به استفاده از منبع تحت فشار در کنار پمپ‌های یک اسب بخار یا بالا تر هستید و منبع تحت فشار آبی که لازم به خروج است را در خودش ذخیره کرده و آن را به خروجی ارسال می‌کند و منبع تحت فشار امرا باعث افزایش طول عمر پمپ خواهد شد. زیرا با باز و بسته شدن بیش از حد پمپ فرسوده و مستهلک نخواهد شد.

منبع تحت فشار از روشن خاموش شدن پمپ در مصارف کم و کوتاه جلوگیری کرده و موجب بهروری و کارایی بیشتر پمپ شده و سلامت پمپ را افزایش می‌دهد.

ویژگی منبع تحت فشار امرا

منبع تحت فشار امرا دارای ویژگی‌هایی است که هر خریداری را ترغیب به خرید این محصول با کیفیت می‌کند. تیوپ داخل منبع تحت فشار ایتالیایی بوده که از کیفیت بالایی برخوردار است و باعث جلوگیری از تغییر مزه و طعم آب مصرفی شده و دارای یک کنداکتور استیل است که از زنگ زدگی و پوسیدگی تیوپ جلوگیری می‌کند و استفاده صافی فلزی در قسمت فلنج باعث عدم استهلاک این قطعه از محصول شده است.

در تمامی منابع تحت فشار از جمله منبع تحت فشار امرا از رنگ اپوکسی پلی استر استفاده شده است که از زنگ زدگی و تغییر رنگ بدنه جلوگیری می‌کند و در نتیجه آب مصرفی با کیفیت بهتر و بیشتری از پمپ خارج خواهد شد.

جنس دیافراگم منبع تحت فشار امرا برای تمامی پمپ‌ها مناسب بوده است و مانع استهلاک پمپ خواهد شد و در صورت درخواست مشتری با مهر و ماسوره توسط نصاب ماهر نصب خواهد شد و رنگ و مواد به کار رفته در بدنه آن باعث جلوگیری از زنگ ضدگی و پوسیدگی بدنه خواهد شد و محصول دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش است و قیمت مناسب و سازگار با بودجه خریدار از دیگر ویژگی‌های مثبت این محصول به شمار می‌رود.

منبع تحت فشار امرا ۱۶ و ۱۰ بار عرضه شده و در ظرفیت‌های ۲۴ لیتر و ۱۰۰۰ لیتر قابل عرضه است و دمای آن از منفی ۱۰ درجه تا مثبت ۱۲۰ درجه قابل اندازه گیری است و تیوپ آن از جنس ایتالیایی بوده که بسیار مستحکم و مقاوم است و عملکردی عالی جهت فشار آب‌های پمپ خانگی آتش نشانی و دیگر پمپ‌‌ها دارد.

منبع تحت فشار امرا دارای یک فشار سنج بوده است که فشار بیش از حد منبع را تشخیص دهد و توسط درجه‌های خود آن را نشان خواهد داد و از مشکلات محتمل پیشگیری خواهد کرد.  منبع تحت فشار امرا دارای ۱۰۰ لیتر ظرفیت مخزن است و دارای کارکرد بی صدا و طول عمر بالا و بهره وری مناسب است و ارتفاع این محصول ۸۵۰ میلی لیتر بوده و قطر آن ۴۵۰ میلی لیتر است و موفق به کسب تمامی استاندارد‌های اروپا شده است.

طراحی این محصول به گونه ای است که بدون هیچ درزی ساخته شده و هوشمندی محصول در طراحی آن به وضوح قابل مشاهده است و نصب و حمل این محصول به سهولت امکان پذیر است و مقاومت و استحکام بالای محصول از دیگر ویژگی‌های مثال زدنی است که توانسته آن را به یک برند درجه یک تبدیل کند و باعث محبوبیت روز افزون آن شود.

قیمت منبع تحت فشار امرا

قیمت از مهم ترین و اساسی ترین عوامل یک خرید به حساب می‌آید و می‌تواند تاثیر چشم گیری روی سود و زیان بازار ‌یک‌ محصول بگذارد، سازگاری با بودجه خریدار از مهم ترین ویژگی‌های محصولات برند امرا از آغاز تا به امروز بوده است و قیمت مناسب و مقرون به صرفه این‌ محصول باعث خرید حداکثری مشتریان شده است.  قیمت منبع تحت فشار به طور معمول از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومن آغاز شده و تا دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومن نیز می‌رسد.

گارانتی منبع تحت فشار امرا

گارانتی‌ها نشان از اعتبار یک برند و کالا دارند و زمینه‌ای جهت اطمینان و اعتماد خریدار به یک‌ به حساب می‌آیند و می‌توانند خیال خریدار را بابت خرید محصول راحت کرده و دیگر خریداران را نیز به خرید یک‌ محصول ترغیب کنند. گارانتی دو ساله و پشتیبانی نمایندگی‌های برند امرا از مهم ترین ویژگی‌های آن به شمار می‌رود و نشان از اعتبار و خوش نامی این برند دارد.

برای خرید منبع تحت فشار امرا با نمایندگی منبع تحت فشار امرا پاسارگاد صنعت تماس بگیرید.

منبع تحت فشار امرا