برو به پیشخوان > نمایش > فهرست ها و یک فهرست برای وبلاگ ایجاد نمایید

تفاوت پمپ زمینی و خطی چیست ؟

تفاوت پمپ زمینی و خطی چیست ؟

سردسته پمپ های زمینی و خطی سیرکولاتور می باشد و همه پمپ ها در دو دسته ی زمینی و خطی تولید می شوند.پمپ های زمینی و خطی تفاوت های بسیار مهمی دارند که در ادامه نام میبریم. یکی از تفاوت های این دونوع پمپ این است که پمپ زمینی دو عملکرد فشار و دبی را باهم اعمال می کند اما پمپ خطی فقط عمل دبی را انجام می دهد‌. تفاوت دیگر پمپ های خطی و زمینی در این است که از پمپ خطی برای آب گرم مصرفی استفاده می شود اما ازپمپ زمینی برای سرویس گرمایشی استفاده می کنند. قطر خروجی پمپ زمینی حدود سی و دو الی سیصد میلیمتر می باشد که پروانه داخل آن نیز از جنس چدن خاکستری ساخته شده است.
پمپ مستغرق چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

پمپ مستغرق در واقع یک دستگاه است که دارای موتور الکتریکی و آب بندی می باشد که وظایف رفع مشکلات پمپ هارا به عهده دارد.یکی از وظایف پمپ مستغرق این است که کاویستاسیون را رفع نماید و مانع آن بشود. کاویستاسیون در واقع به مشکلی گفته می شود که مابین سطح مایع و پمپ اتفاق می افتد، که در واقع اگر سطح پمپ با سطح مایع مورد نظر اختلاف داشته باشد کاویستاسیون اتفاق می افتد. پمپ های مستغرق از آن دسته پمپ هایی به شمار می رند که بسیار پر مصرف اند کاربرد بسیار زیادی دارند.
پمپ کف چیست و چه کاربردی دارد؟

پمپ کف وسیله ای است که باعث می شود آب های زیر زمینی به طرف بالا پمپاژ شوند. اما نکته ی قابل توجه این است که این پمپ نمی تواند ذرات سایشی را پمپاژ نماید و در واقع یک تصفیه کننده بسیار عالی برای آب نیز به شمار می رود. اگر شما در جایی زندگی می کنید که باید آب آشامیدنی خودرا از یک چاه آب پمپاژ کنید،پیشنهاد ما به شما این است که از این محصول استفاده نمایید زیرا در صورتی که شما مجبور به استخراج کردن آب آشامیدنی خود باشید باید تصفیه آن را نیز بر عهده بگیرید که این پمپ تصفیه کننده خوبی برای آب آشامیدنی شما خواهد بود.
خرید پمپ صنعتی
.فروشگاه پاسارگاد صنعت این محصول با مشاوره به شما و برسی پمپی که نیاز دارید، بهترین نوع پمپ صنعتی را به شما ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *