شرکت تولید کننده گیربکس OZDEMIR‏

شرکت تولید کننده گیربکس OZDEMIR‏

شرکت OZDEMIR همه محصولات خود را در کارخانه Kemalpaşa تولید می کند و به بهره برداری می رساند. کیفیت و مقاومت همه محصولات طبق استانداردهای جهانی می باشد و علاوه بر آن قابل مقایسه با تمام محصولات تولید شده در دیگر کشورها می باشد.
توجه به کیفیت محصول

کیفیت بالا نیز یکی از اولویت های این شرکت است به طوری که به منظور ارائه بهترین کیفیت به مصرف کنندگان در محیط کاملا بسته و محافظت شده و با استفاده از سیستم های مدیریت کیفیت ISO و TSE که در همه نقاط جهان کاربرد دارند محصولات با کیفیت خود را تولید می کند.

به گفته خود شرکت کنترل کیفیت محصولات در یک سطح و به طور مداوم نگه داری میشود و از طرفی فعالیت های تحقیقاتی و توسعه طلبانه شرکت نیز پیش برده می شود تا با آخرین تکنولوژی های روز دنیا رقابت داشته باشند.
توجه به اصل ایمنی

این شرکت کاملا به قوانین استانداردهای ISO پایبند است و برای ایمنی کارکنان و مصرف کنندگان و به منظور جلب اعتماد کاربران ایمنی را سرلوحه خود قرار داده است.
توجه به کیفیت و بهره وری در تولید گیربکس OZDEMIR

این شرکت توانسته است با استفاده از سیستم ORS کیفیت و بهره وری محصولات را بالا ببرد. شرکت تولید کننده گیربکس ترک ازدمیر همواره با آموزش های بروز نیروی انسانی که در سراسر جهان متداول است یکی از کارآمدترین مرکز تولیدی Ozdemir Redüktör بوده است.
توجه به محیط زیست سالم

همچنین شرکت تولید کننده گیربکس ازدمیر به سالم بودن محیط زیست نیز اهمیت فراوانی قائل می باشد و یکی از هدف مهم شرکت شمرده می شود.

به طوری که در انتخاب مواد اولیه محصولات را به گونه ای انتخاب می کنند که آسیب چندانی به محیط زیست وارد نگردد و علاوه بر آن در مرحله سیستم مدیریت محیط زیست که در کارخانه ازدمیر انجام می گردد به صرفه جویی در مصرف آب، تصفیه فاضلاب، مدیریت پسماند، کاهش آلودگی صوتی و … توجه فراوانی می کنند.

گفتنی است که سازمان استاندارد ترکیه ( TSE ) و استانداردهای جهانی مانند ISO شرکت ما را از نظر کم خطر بودن برای محیط زیست تایید کرده است و همچنین همه محصولات ما از نظر کیفیت و مقاومت، مورد قبول و تایید همه سیستم های استاندارد جهانی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *