شناخت گیربکس‌های حلزونی ترکیبی

شناخت گیربکس‌های حلزونی ترکیبی

تا این جای کار برای شما توضیح دادیم که گیربکس‌های حلزونی سری از کنار هم قرار گرفتن انواع مختلف گیربکس تولید می‌ شوند و برای شناخت بهتر آن‌ها باید به جزئیات موجود در یک گیربکس حلزونی سری دقت کرد. در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص خواهیم داد.
گیربکس حلزونی FC

گیربکس‌ های FC یکی از انواع گیربکس حلزونی هستند که به شکل مستقیم به بخش خروجی الکتروموتور مورد نظر شما متصل میشود. راحتی ترکیب این نوع گیربکس با سایر انواع مختلف برای تولید گیربکس‌ های سری باعث تنوع موارد استفاده از آنها شده است. چرخ دنده‌ های این گیربکس از جنس برنج و بخش ماردون آن معمولا از جنس فولاد می‌ باشد. کاربرد این گیربکس‌ ها در مواردی است که شما بخواهید خروجی الکتروموتور مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به گیربکس متصل کنید. معمولا از این محصولات در مواردی مانند دیگ‌ های مورد استفاده در کارخانه‌ های تولید محصولات لبنی و آشپزی ها، میکسرهای بتن و سایر موارد مشابه استفاده میشود.

گیربکس‌های حلزونی VF

نحوه اتصال این گیربکس‌ های حلزونی به خروجی موتور به وسیله تسمه پولی، کوپلینگ یا اتصالات مشابه مانند زنجیر و… می‌ باشد. یکی از ویژگی‌های کلیدی این محصولات، قابلیت نصب آنها در فضاهای کوچک است. همین قابلیت باعث شده که کاربرد گسترده ای در صنعت و به خصوص خطوط انتقال داشته باشند.
سایر کاربرد‌های این محصولات عبارتند از:
“انواع دستگاه‌های مورد استفاده برای جابجایی مانند نوار نقاله در ابعاد مختلف، بالابر، دستگاه نانوایی، گیربکس‌های مورد استفاده برای صنایع غذایی، گیربکس کانوایر، کوره‌های صنعتی، لرزاننده، شیشه پر کنی، ماشین آلات مورد استفاده در صنایع بسته بندی، میکسرهای بتن، ماشین آلات مورد استفاده برای غربالگری، انواع خردکن‌های صنعتی، آسیاب‌های کوچک، دستگاه‌های مورد استفاده برای تولید بلوک و آجر، صنایع کاشی سرامیک و….”
● گیربکس‌ های حلزونی MVF

نحوه اتصال این گیربکس‌ ها به خروجی موتور با استفاده از یک مادگی است که اجازه می‌دهد گیربکس مورد نظر شما به صورت مستقیم به بخش خروجی الکتروموتور متصل شود. نکته ای که در خصوص استفاده از این گیربکس‌ ها باید به یاد داشته باشید این است که الکتروموتور مورد نظرتان حتماً باید دارای فلانچ باشد تا بتوان آن را به صورت مستقیم با فلنج گیربکس حلزونی MVF به یکدیگر متصل کرد.
● گیربکس‌ های حلزونی سری mvf_fc

همانطور که از نام این محصولات می‌ توانید حدس بزنید این گیربکس ها از ترکیب شدن دو گیربکس FC و MVF تولید شده‌اند و موارد استفاده از آن‌ها در بازار گسترده می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *